מוצרים למקלחת

המים בישראל ידועים באיכותם הירודה המשפיעה על כלל תחומי החיים במישור הביתי, החל במטבח וכלה במקלחת. אם אתם שואפים לשפר את איכות המים ואתה את איכות החיים במרחב הביתי שלכם, הכירו את נבחרת מוצרי קוליגן למקלחת, המשדרגת את חוויית הרחצה ומעניקה למשתמשים איכות חיים משופרת.

פילטר החלפה למסנני ראש – מסנן המקלחת WHR-140

מסנן המקלחת היוקרתי משלב איכות מים ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם עמידות גבוהה (לשישה חודשים / כ- 38,000 ליטרים) וחוויה מושלמת של מים צלולים, שיער רך ותחושת טוהר זוהרת. התקנת המוצר קלה ומהירה ואיננה מצריכה מיומנות מקצועית או כלי עבודה.

כל שנותר לכם הוא להתקין וליהנות ממים באיכות שלא הכרתם.

מסנן ראש מקלחת על בסיס מגנטי עם ברז ניקל מוברש - S-H200

 1. שילוב מושלם של סינון ברמה גבוהה, המצמצם נוכחות אבנית, חלודה וכלור במים, יחד עם חוויית שימוש נוחה והתקנה קלה במיוחד שכל אחד יכול לבצע.

  המסנן מיועד לשימוש ארוך טווח (לשישה חודשים / כ- 38,000 ליטרים) ומשדרג את חוויית הרחצה הביתית ללא היכר באמצעות מים טהורים וצלולים המעניקים חוויית רכות קסומה לעור ולשיער.

  מסנן הראש למקלחת ®RainDisc RDSH-C115

  מסנן איכותי מבית קוליגן המפחית אבנית, כלור וחלודה והופך את המים לצלולים ונקיים מאי פעם. קל להתקנה, ידידותי לשימוש, מיועד לשימוש ארוך טווח (לשישה חודשים / כ- 38,000 ליטרים) והופך את המקלחת הביתית לחוויה בלתי נשכחת.

  למה קוליגן?

  קוליגן הינו מותג בין לאומי מוכר ובעל אמינות גבוהה שמאחוריו לקוחות מרוצים רבים שאינם מתפשרים על אמינות מקסימלית, על יעילות מוגברת, על עמידות גבוהה, על חוויית שימוש ידידותית ונוחה, על התקנה קלה ופשוטה, ובעיקר – על מים ברמת איכות אחרת התורמים באופן ישיר לאיכות החיים בכל משק בית.

  התאמה אישית, זה הכל ההבדל

  צוות סוכני קוליגן עומד לרשותכם בפריסה ארצית נרחבת וישמח להעניק גם לכם שירות מקצועי, אישי ויעיל, תוך למידה מעמיקה של מערך הצרכים האישי שלכם והתאמה פרטנית ומדויקת של פתרונות סינון המים הדרושים לכם, לאיכות חיים אחרת.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר למרכך מים מתקדם!