מטהרי מים פריפרד

המים בישראל ידועים באיכותם הירודה ומכילים מזהמים שונים, כלורידים ואבנית, המשפיעים לרעה על איכות חייהם ועל בריאותם של הצרכנים. לכן, כיום, עם המודעות הגוברת והולכת לחסרונות הטמונים בשתיית מי ברז ללא סינון מתאים, החל בטעמם הירוד של המים ועד לנזקים בריאותיים אפשריים, רבים מבקשים למצוא את פתרון סינון המים שיהפוך את מי השתייה לטהורים, מרעננים וטעימים. טכנולוגיות הסינון הביתיות הפכו בשנים האחרונות לפתרון המועדף על צרכני המים המבקשים ליהנות ממים באיכות הגבוהה ביותר בזמינות מלאה ובאפס מאמץ. רק לפתוח את הברז, ללגום, ליהנות ולהתרענן מהיסוד.

סדרת Preferred לסינון מי שתייה

אם החלטתם לקחת אחריות על איכות מי השתייה בביתכם ולרכוש מסנן מים, חשוב שתבצעו את הבחירה החכמה ביותר שתאפשר לכם ליהנות ממים באיכות הגבוהה ביותר. חברת קוליגן, מהחברות המובילות את תחום סינון המים בישראל, מביאה אל השוק את בשורת סינון המים החדשנית של סדרת Preferred המבטיחה מים טהורים יותר, טעימים יותר ומרעננים הרבה יותר ומציעה את התשובה המקצועית, האמינה והאיכותית ביותר בעולם סינון המים לחוויית צריכה מושלמת.

הסדרה פועלת על טכנולוגיית 5 השכבות המתקדמת בעולם ומציעה מסננים בשלושה גדלים שונים, המאפשרים להעניק מענה אופטימלי לצרכיו הייחודים של כל לקוח ולקוח. המסננים מבצעים טיהור מקרוני גבוה ואפקטיבי לסינון כלור ועופרת ומצמצמים את כמות המשקעים ועד 99% מהחלקיקים בגודל 0.5 מיקרון ומעלה.

למה קוליגן?

  • רמת הסינון הגבוהה ביותר – 0.5 מיקרון
  • סינון שכבתי המפחית באופן משמעותי זיהומים מיקרוסקופיים וכימיקלים
  • שומרת על המינרליים החיוניים לגופנו המצויים במים
  • מעניקה טעם טוב יותר למאכלים ולמשקאות 
  • מבטלת ריחות וטעמי לוואי לרבות כאלה שמקורם בכלור
  • נוחה לתפעול וקלה להחלפה
  • עמידה בלחצים גבוהים 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ אישי מקצועי !

סוכני קוליגן זמינים לשירותכם בפריסה ארצית רחבה וישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי לבחירת פתרון סינון המים הנכון ביותר עבורכם. פנו אלינו וסוכן קוליגן יגיע לביתכם בהקדם האפשרי. 

כי גם לכם מגיע ליהנות ממים צלולים, טעימים ומרעננים ברמה אחרת!